СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 193–204 из 541
-

MAFINI AR ZEMEŅU PILDĪJUMU 360G
€3,79 13.07 €/KG -

DRAUGU KUKURŪZAS NŪJ. AR CITRONU G. 150G
€1,29 8.60 €/KG -

KUKURŪZAS NŪJIŅAS DRAUGU SALDĀS 130G
€1,29 9.92 €/KG -

KUKURŪZAS NŪJIŅAS DRAUGU AR IEBIEZINĀTO PIENU 130G
€1,29 9.92 €/KG -

BATONIŅŠ HERKULESS MUSLI AR ZEMENĒM JOGURTU 25G
€0,45 18.00 €/KG -

BATONIŅŠ HERKULESS MUSLI AR RIEKSTIEM UN ŠOKOLĀDI 23G
€0,45 19.57 €/KG -

BATONIŅŠ HERKULESS MUSLI AR MEŽA OGĀM JOGURTU 25G
€0,45 18.00 €/KG -

PISTĀCIJAS ARIMEX PREMIUM 250G
€4,99 19.96 €/KG -

ČIPSI SIRSNIŅAS ĀDAŽU 100G
€2,29 22.90 €/KG -

ČIPSI ĀDAŽU SALMIŅI PELETES 100G
€2,29 22.90 €/KG -

ČIPSI ĀDAŽU VIRPUĻI PELETES 100G
€2,29 22.90 €/KG -

KONFEKTE ŽELEJAS ZOZOLE STICKS 75G
€0,99 13.20 €/KG
Отображение 193–204 из 541