СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 205–216 из 539
-

ZEFĪRS MAIGUMS AR VANIĻAS GARŠU KĀRBĀ 185G
€5,89 31.84 €/KG -

ZEFĪRS DZĒRVEŅU LAIMA 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,89Текущая цена: €1,89. 9.45 €/KG -

CEPUMI SELGA AR IEBIEZINĀTO PIENU 180G
€1,25 6.94 €/KG -

VAFELES SELGAS AR ŠOKOLĀDES GARŠU 180G
€1,99 11.06 €/KG -

CEPUMI CIRKS 300G LAIMA
€2,99 9.97 €/KG -

CEPUMI SELGA AR ŠOKOLĀDES GARŠU 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,25.€1,09Текущая цена: €1,09. 6.06 €/KG -

CEPUMI SELGA 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,25.€1,09Текущая цена: €1,09. 6.06 €/KG -

VAFELES SELGAS AR CITRONU GARŠU 180G
€1,99 11.06 €/KG -

CEPUMI SELGA AR BANĀNU GARŠU 180G
€1,25 6.94 €/KG -

CEPUMI SELGA AR KARAMEĻU GARŠU 180G
€1,25 6.94 €/KG -

KONF.KĀRBA LAIMA ASORTI TUMŠĀS ROZES 470G
€13,99 29.77 €/KG -

KONFEKŠU KĀRBA PROZIT KLASISKĀ LAIMA 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €9,99.€8,99Текущая цена: €8,99. 49.94 €/KG
Отображение 205–216 из 539