СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 289–300 из 542
-

ČIPŠI ESTRELLA AR BEKONA GARŠU 180G
€2,49 13.83 €/KG -

ŠOK.TĀF. TUMŠĀ AR VESELIEM LAZDU RIEKSTIEM PERGALE 85G
€2,59 30.47 €/KG -

ŠOK.TĀF. TUMŠĀ AR DZĒRVENĒM PERGALE 85G
€2,59 30.47 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELES MILKA STRAWBERRY 100G
€2,39 23.90 €/KG -

BATONIŅŠ HERKULESS MUSLI AR ŠOKOLĀDI UN CEPUMIEM 25G
€0,45 18.00 €/KG -

CEPUMI MULTICAKE AR KAKAO PILD. ROSHEN 180G
€0,95 5.28 €/KG -

CEPUMI AR AVEŅU ŽELEJU LOVITA ROSHEN 135G
€1,39 10.30 €/KG -

CEPUMI SELGA ŠOKOLĀDES BRAUNIJA LAZDU RIEKSTIEM 180G
€1,39 7.72 €/KG -

LAIMA VAFEĻU TORTE KLASIKA 350G
€4,99 14.26 €/KG -

CEPUMI AR APELSĪNA ŽELEJU LOVITA ROSHEN 135G
€1,39 10.30 €/KG -

CEPUMI MULTICAKE AR PIENA KRĒMA PILD. ROSHEN 180G
€0,95 5.28 €/KG -

SEZAMA SĒKLAS ALIS CO 120G
€1,09 9.08 €/KG
Отображение 289–300 из 542