СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 361–372 из 531
-

CEPUMI AUZU VECAIS BEĶERIS 500G
€3,15 6.30 €/KG -

ROZĪNES 500G ALISCO
€3,49 6.98 €/KG -

KONFEKTES FINI GUMIJAS MARSHMALLOW MIX 90G
€1,29 14.33 €/KG -

CEPUMI RONO AR LAZDU RIEKSTU GARŠAS KRĒMA PILDĪJUMU 45G
€0,35 7.78 €/KG -

CEPUMI RONO AR KAKAO UN VANIĻAS GARŠAS KRĒMA PILDĪJUMU 45G
€0,35 7.78 €/KG -

FAZER ŠOKOLĀDE GEISHA 100G
€2,89 28.90 €/KG -

TĀFELĪTE TUMŠĀ ŠOKOLĀDE AR KARAMELĒM UN VAFELĒM SARKANĀ MAGONE 90G
€2,89 32.11 €/KG -

ŽELEJKONF. FINI AUGĻU GARŠU 90G
€1,29 14.33 €/KG -

ZEFĪRS KRĒJUMA LAIMA 200G
€2,49 12.45 €/KG -

KOŠĻĀJAMĀ KONFEKTE MAMBA COLA 4-PACK 106G
€1,39 13.11 €/KG -

KONFEKTES VĀVERĪTE LAIMA KG
€17,99 17.99 €/KG -

KONFEKTES CANDY NUT AR ZEMESRIEKSTIEM ROSHEN KG
€8,59 8.59 €/KG
Отображение 361–372 из 531