СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 373–384 из 528
-

VAFELES STROOPWAFEL AR KARAMELI KG
€7,99 7.99 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE SERENĀDE TUMŠ.Š.APRIK.UN LAZD.RIEKST. 90G LAIMA
€2,89 32.11 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE LUKSS ROZE 90G
€2,89 32.11 €/KG -

INDIJAS RIEKSTI ALIS CO 500G
€7,99 15.98 €/KG -

ČIPSI KVIEŠU MR. CHECK AR BEKONA GARŠU 150G
€1,89 12.60 €/KG -

PISTĀCIJAS GRAUZDĒTAS SĀLĪTAS ALIS CO 500G
€9,99 19.98 €/KG -

CEPUMI OREO DOUBLE STUFF 157G
€2,39 15.22 €/KG -

CEPUMI OREO AR BRAUNIJA PILDĪJUMU 154G
€2,39 15.52 €/KG -

KUKURŪZAS NŪJIŅAS FAZER STREET FOOD SALDĀS 100G
€1,89 18.90 €/KG -

KUKURŪZAS NŪJIŅAS FAZER STREET FOOD AR SKĀBĀ KRĒJUMA,SĪPOLU GARŠU 80G
€1,89 23.63 €/KG -

TĀFELE ĪPAŠI TUMŠĀ ŠOKOLĀDE 70% LUKSS 90G
€2,89 32.11 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE TUMŠĀ ŠOKOLĀDE 87% LAIMA LUKSS 90G
€2,89 32.11 €/KG
Отображение 373–384 из 528