СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 385–396 из 518
-

ČIPSI ESTRELLA AR LAUKU KRĒJUMA UN SĪPOLU GARŠU 130G
€1,69 13.00 €/KG -

ZEFĪRS AR VANIĻAS GARŠU 800G SKRĪVERU
€5,79 7.24 €/KG -

RIEKSTU MAISĪJUMS FITNESS ALIS CO 150G
€2,99 19.93 €/KG -

ČIPSI BRŪNO RĪSU AR KRĒJUMU UN SĪPOLIEM 60G
€1,59 26.50 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE ROSHEN LACMI PIENA ŠOKOL. BLACK WHITE AND CARM. 100G
€1,99 19.90 €/KG -

MANDELES GRAUZDĒTAS SĀLĪTAS ALIS CO 120G
€2,99 24.92 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS FINI TUBES AR BANĀNU ZEMEŅU GARŠU 125G
€1,75 14.00 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ MILKA OREO 37G
€0,89 24.05 €/KG -

PRJAŅIKI AR DZĒRVEŅU GARŠAS PILD. 300G
€1,99 6.63 €/KG -

UZKODA OSSI CŪKU ĀDIŅAS AR SĀLI 40G
€1,49 37.25 €/KG -

UZKODA PIRAAT AR BEKONA UN ČILI GARŠU 150G
€1,69 11.27 €/KG -

POPKORNS POPHOUSE AR ČEDARA SIERA GARŠU 65G
€0,99 15.23 €/KG
Отображение 385–396 из 518