СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 85–96 из 514
-

GRANOLA AR BANĀNIEM UN ZEMENĒM AXA 375G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€1,99Текущая цена: €1,99. 5.31 €/KG -

ČIPŠI ESTRELLA KETTLE AR ČEDARA SIERA UN SARKANO SĪPOLU GARŠU 120G
€1,79 14.92 €/KG -

ČIPSI LAY’S AR KRĒJUMA UN ZAĻO LOCIŅU 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,15.€2,19Текущая цена: €2,19. 12.17 €/KG -

ČIPSI LAY’S AR ZAĻO LOCIŅU GARŠU 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,15.€2,19Текущая цена: €2,19. 12.17 €/KG -

ČIPSI LAY’S AR SIERA GARŠU 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,15.€2,19Текущая цена: €2,19. 12.17 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS FINI PUZZLE 90G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,05Текущая цена: €1,05. 11.67 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA DAIM 90G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,79Текущая цена: €1,79. 19.89 €/KG -

MUSLI HERKULESS CRUNCHY ZEMENE&MANDEĻU SKAIDIŅAS 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,79Текущая цена: €1,79. 5.11 €/KG -

MUSLI KRAUKŠĶIGAIS AR ŠOKOLĀDI UN RIEKSTIEM 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,79Текущая цена: €1,79. 5.11 €/KG -

VAFELES MINI SELGA AR ŠOKOLĀDES GARŠU 250G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,89.€2,39Текущая цена: €2,39. 9.56 €/KG -

VAFELES MINI SELGA AR VANIĻAS GARŠU 250G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,89.€2,39Текущая цена: €2,39. 9.56 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE PIENA ŠOK.AR VESELIEM LAZDU RIEKSTIEM LAIMA VĀVERĪTE 90G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,69Текущая цена: €1,69. 18.78 €/KG
Отображение 85–96 из 514