ФРУКТЫ / ОВОЩИ
Отображение 1–12 из 81
-

APELSĪNI NAVELINA KG
€1,49 1.49 €/KG -

ĶIRBIS KG
€0,99 0.99 €/KG -

SĪPOLI KG
€0,59 0.59 €/KG -

INGVERS KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,63.€2,19Текущая цена: €2,19. 2.19 €/KG -

AVOKADO ZAĻIE PINKERTON GAB
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,95.€0,79Текущая цена: €0,79. -

MANDARĪNI (CLEMENTINE)KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,99Текущая цена: €1,99. 1.99 €/KG -

TOMĀTI CHERRY SARKANI FAS. 250G
€1,79 7.16 €/KG -

SKĀBĒTI KĀPOSTI MARINĀDĒ SPICIE 850G DIMDIŅI
€1,49 1.75 €/KG -

KARTUPEĻI KG Z/S LUKSTIŅMĀJAS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,29Текущая цена: €0,29. 0.29 €/KG -

SALĀTI AISBERG GAB.
€1,89 -

KĀPOSTI ŠTOVĒTI DIMDIŅI PACIŅĀ 500G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,49Текущая цена: €1,49. 2.98 €/KG -

TOMĀTI LATVIJAS KG
€2,49 2.49 €/KG
Отображение 1–12 из 81