Готовые мясные продукты
Отображение 1–12 из 56
-

CŪKGAĻA MARINĒTA KŪPINĀTA SAIMNIEKA LABUMI KG KGS
€10,59 10.59 €/KG -

CEPETIS MALTĀS GAĻAS ITĀĻU GAUMĒ 500G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,69.€3,39Текущая цена: €3,39. 6.78 €/KG -

NAGETES BROILERU FILEJAS PAN. 310G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€2,19Текущая цена: €2,19. 7.06 €/KG -

BEKONS KŪPINĀTS ŠĶĒLĪTĒS NĀKOTNE 100G GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,25Текущая цена: €1,25. 12.50 €/KG -

AKNU DESA 300G FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,39.€0,99Текущая цена: €0,99. 3.30 €/KG -

NAGETI CĀĻA FILEJAS 300G HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,59.€1,99Текущая цена: €1,99. 6.63 €/KG -

PASTĒTE ZOSU AKNU NOO CEPEŠKUNGS 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,49Текущая цена: €1,49. 7.45 €/KG -

BEKONS BROKASTU ŠĶĒLĪTĒS NOO CEPEŠKUNGS 135G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,49Текущая цена: €1,49. 11.04 €/KG -

PASTĒTE PĪĻU AKNU NOO CEPEŠKUNGS 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,49Текущая цена: €1,49. 7.45 €/KG -

CŪKGAĻA K/K ZEMNIEKU MĀJAS ŽĀVĒJUMS KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €9,59.€6,99Текущая цена: €6,99. 6.99 €/KG -

RULETE CŪKGAĻAS KARSTI KŪPINĀTA PILSĒTNIEKU KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,99.€6,49Текущая цена: €6,49. 6.49 €/KG -

GARDUMS LAUKU AR ĶIPLOKIEM UN GARŠAUGIEM 200G GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,59.€1,39Текущая цена: €1,39. 6.95 €/KG
Отображение 1–12 из 56