Готовые мясные продукты
Отображение 37–48 из 61
-

KOTLETES CEPTAS IKDIENAS 420G
€2,49 5.93 €/KG -

BEKONA ŠĶĒLES AUKSTU KŪPINĀTAS 105G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,59Текущая цена: €1,59. 15.14 €/KG -

RGK SPEĶIS SVIESTMAIŽU AR ĶIPLOKIEM 200G
€1,75 8.75 €/KG -

PASTĒTE AKNU CEPTA AR SALDO KRĒJUMU 200G HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,79.€1,65Текущая цена: €1,65. 8.25 €/KG -

SENČU GAĻA KG GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €10,89.€8,99Текущая цена: €8,99. 8.99 €/KG -

VISTU ŠĶIŅĶĪŠI MĀJAS ŽĀV. KG FOREVERS
€7,49 7.49 €/KG -

CĀLIS K/K ATVĒRTS KG ĶEKAVA
€8,59 8.59 €/KG -

CŪKU AUSIS KARSTI KŪPINĀTAS LAUKU 170G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,89.€2,29Текущая цена: €2,29. 13.47 €/KG -

NĀKOTNE PASTĒTE BROILERU AKNU 180G
€1,49 8.28 €/KG -

PASTĒTE VISTAS 120G LIDO
€0,99 8.25 €/KG -

GAĻAS UZKODA KODIENS CĀĻA GAĻAS ČIPŠI 45G
€1,99 44.22 €/KG -

ŠĶIŅĶIS MELNAIS BARONS VAK. (LIELAIS FAS.) KG KGS
€8,99 8.99 €/KG
Отображение 37–48 из 61