МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 145–156 из 289
-

PASTĒTE SVĒTKU 120G LIDO
€0,99 8.25 €/KG -

RULETE ĶEKAVA SVĒTKU 450G
€5,79 12.87 €/KG -

DESA ŽĀVĒTA SVIESTMAIŽU NOO CEPEŠKUNGS 135G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,29Текущая цена: €1,29. 9.56 €/KG -

DESA SALAMI VĀRĪTĀ VASAĻU ŠĶĒLĒS NOO CEPEŠKUNGS 105G
€1,89 18.00 €/KG -

CĪSIŅI MINI 500G HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,89.€2,39Текущая цена: €2,39. 4.78 €/KG -

KOTLETES CĀĻA FILEJAS POŽARSKA 350G HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,79.€2,39Текущая цена: €2,39. 6.83 €/KG -

NĀKOTNE VAIDZIŅŠ MĀJAS GAUMĒ KŪP.1KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,89.€6,39Текущая цена: €6,39. 6.39 €/KG -

CĀĻU KRŪTIŅAS FILEJA SVAIGA A KAT. 500G ĶEKAVA
€4,49 8.98 €/KG -

KOTLETĪTES VISTAS GAĻAS 700G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,99.€3,39Текущая цена: €3,39. 4.84 €/KG -

DESA VĀRĪTA DOKTORA PREMIUM KG
€5,29 5.29 €/KG -

C/G KARBONĀDE BEZ ĀDAS SVER. KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,49.€4,89Текущая цена: €4,89. 4.89 €/KG -

DESA VĀRĪTA DOKTORA PREMIUM AR LIELLOPU GAĻU KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,79.€4,29Текущая цена: €4,29. 4.29 €/KG
Отображение 145–156 из 289