МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 145–156 из 279
-

CĀĻU KRŪTIŅAS FILEJA SVAIGA A KAT. 500G ĶEKAVA
€4,49 8.98 €/KG -

DESA VĀRĪTA DOKTORA PREMIUM KG
€5,29 5.29 €/KG -

C/G KARBONĀDE BEZ ĀDAS SVER. KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,49.€4,89Текущая цена: €4,89. 4.89 €/KG -

DESA VĀRĪTA DOKTORA PREMIUM AR LIELLOPU GAĻU KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,79.€4,29Текущая цена: €4,29. 4.29 €/KG -

RULETE GARDĀ GAĻAS AR MĒLI 550G
€4,99 9.07 €/KG -

DESIŅAS ALKŠŅU PUSŽĀVĒTAS KG RGK
€7,59 6.99 €/KG -

LAŠA FILEJA MAZSĀLĪTA SAGR. ZIGMAS 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,49.€3,29Текущая цена: €3,29. 32.90 €/KG -

KARBONĀDE CŪKGAĻAS MĀJAS ŽĀVĒJUMĀ KG FOREVERS
€9,99 9.99 €/KG -

DESA AUKSTI KŪPINĀTA NAMINUKES 1+1 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,59.€3,79Текущая цена: €3,79. 9.48 €/KG -

SIĻĶU FILEJA ZIGMAS BEZ EĻĻĀS 190G
€2,59 13.63 €/KG -

SIĻĶU FILEJA SĀLĪTA LOMS IEP. 220G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,79Текущая цена: €1,79. 8.14 €/KG -

CĀĻU KRŪTIŅAS FILEJAS GABALIŅI BEZ ĀDAS ATDZ. BAUSKA 400G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,19.€3,29Текущая цена: €3,29. 8.23 €/KG
Отображение 145–156 из 279