СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 349–360 из 518
-

KONFEKŠU KĀRBA GEISHA FAZER 150G
€4,99 33.27 €/KG -

KONFEKTES TUTTI FRUTTI FRUITS 15G
€0,45 30.00 €/KG -

MANDELES ARIMEX 300G
€6,59 21.97 €/KG -

KREKERI SĀLĪTI LORENZ LUNCH CLUBS 180G
€1,89 10.50 €/KG -

CEPUMI AUZU VECAIS BEĶERIS 500G
€3,15 6.30 €/KG -

ROZĪNES 500G ALISCO
€3,49 6.98 €/KG -

CEPUMI RONO AR LAZDU RIEKSTU GARŠAS KRĒMA PILDĪJUMU 45G
€0,35 7.78 €/KG -

KONFEKTES FINI GUMIJAS MARSHMALLOW MIX 90G
€1,29 14.33 €/KG -

CEPUMI RONO AR KAKAO UN VANIĻAS GARŠAS KRĒMA PILDĪJUMU 45G
€0,35 7.78 €/KG -

FAZER ŠOKOLĀDE GEISHA 100G
€2,89 28.90 €/KG -

TĀFELĪTE TUMŠĀ ŠOKOLĀDE AR KARAMELĒM UN VAFELĒM SARKANĀ MAGONE 90G
€2,89 32.11 €/KG -

ZEFĪRS KRĒJUMA LAIMA 200G
€2,49 12.45 €/KG
Отображение 349–360 из 518