СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 349–360 из 512
-

KONFEKTES FINI GUMIJAS MARSHMALLOW MIX 90G
€1,29 14.33 €/KG -

CEPUMI RONO AR LAZDU RIEKSTU GARŠAS KRĒMA PILDĪJUMU 45G
€0,35 7.78 €/KG -

TĀFELĪTE TUMŠĀ ŠOKOLĀDE AR KARAMELĒM UN VAFELĒM SARKANĀ MAGONE 90G
€2,89 32.11 €/KG -

FAZER ŠOKOLĀDE GEISHA 100G
€2,89 28.90 €/KG -

CEPUMI RONO AR KAKAO UN VANIĻAS GARŠAS KRĒMA PILDĪJUMU 45G
€0,35 7.78 €/KG -

ZEFĪRS KRĒJUMA LAIMA 200G
€2,49 12.45 €/KG -

KOŠĻĀJAMĀ KONFEKTE MAMBA COLA 4-PACK 106G
€1,39 13.11 €/KG -

KONFEKTES CANDY NUT AR ZEMESRIEKSTIEM ROSHEN KG
€8,59 8.59 €/KG -

ĪRISA KARAMELE MILKY SPLASH TOFFEE ROSHEN KG
€7,89 7.89 €/KG -

KONFEKTES KOŠĻĀJAMAS FINI COLA BOTTLE 5G
€0,25 50.00 €/KG -

KONFEKTES TUTTI FRUTTI HEARTS 15G
€0,45 30.00 €/KG -

VAFELES STROOPWAFEL AR KARAMELI KG
€7,99 7.99 €/KG
Отображение 349–360 из 512