СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 373–384 из 514
-

SAULESPUĶU SĒKLAS Y.E.S. STRĪPAINAS CEPTAS 150G
€1,29 8.60 €/KG -

BATONIŅŠ MARCIPĀNA LAIMA 40G
€1,19 29.75 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ KIT KAT FOUR FINGERS 41.5G
€0,79 18.81 €/KG -

VAFELES WAFERS AR ŠOKOLĀDES PILD.ROSHEN 216G
€1,79 8.29 €/KG -

VAFELES WAFERS AR PIENA KRĒMA PILD. ROSHEN 216G
€1,79 8.29 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS FINI SLIEKA 90G
€1,29 14.33 €/KG -

ČIPSI BRŪNO RĪSU AR GORGONZOLAS UN KARAMELIZĒTU BUMBIERU GARŠU 60G
€1,09 18.17 €/KG -

ČIPŠI ESTRELLA AR BEKONA GARŠU 130G
€1,69 13.00 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR LAUKU KRĒJUMA UN SĪPOLU GARŠU 130G
€1,69 13.00 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR AROMĀTISKĀM DILLĒM 130G
€1,69 13.00 €/KG -

ZEFĪRS AR VANIĻAS GARŠU 800G SKRĪVERU
€5,79 7.24 €/KG -

RIEKSTU MAISĪJUMS FITNESS ALIS CO 150G
€2,99 19.93 €/KG
Отображение 373–384 из 514