СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 373–384 из 512
-

VAFELES WAFERS AR ŠOKOLĀDES PILD.ROSHEN 216G
€1,79 8.29 €/KG -

VAFELES WAFERS AR PIENA KRĒMA PILD. ROSHEN 216G
€1,79 8.29 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS FINI SLIEKA 90G
€1,29 14.33 €/KG -

ČIPSI BRŪNO RĪSU AR GORGONZOLAS UN KARAMELIZĒTU BUMBIERU GARŠU 60G
€1,09 18.17 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR LAUKU KRĒJUMA UN SĪPOLU GARŠU 130G
€1,69 13.00 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR AROMĀTISKĀM DILLĒM 130G
€1,69 13.00 €/KG -

ČIPŠI ESTRELLA AR BEKONA GARŠU 130G
€1,69 13.00 €/KG -

ZEFĪRS AR VANIĻAS GARŠU 800G SKRĪVERU
€5,79 7.24 €/KG -

RIEKSTU MAISĪJUMS FITNESS ALIS CO 150G
€2,99 19.93 €/KG -

ČIPSI BRŪNO RĪSU AR KRĒJUMU UN SĪPOLIEM 60G
€1,59 26.50 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE ROSHEN LACMI PIENA ŠOKOL. BLACK WHITE AND CARM. 100G
€1,99 19.90 €/KG -

MANDELES GRAUZDĒTAS SĀLĪTAS ALIS CO 120G
€2,99 24.92 €/KG
Отображение 373–384 из 512