СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 385–396 из 512
-

KONFEKTES ŽELEJAS FINI TUBES AR BANĀNU ZEMEŅU GARŠU 125G
€1,75 14.00 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ MILKA OREO 37G
€0,89 24.05 €/KG -

PRJAŅIKI AR DZĒRVEŅU GARŠAS PILD. 300G
€1,99 6.63 €/KG -

UZKODA PIRAAT AR BEKONA UN ČILI GARŠU 150G
€1,69 11.27 €/KG -

UZKODA OSSI CŪKU ĀDIŅAS AR SĀLI 40G
€1,49 37.25 €/KG -

POPKORNS POPHOUSE AR ČEDARA SIERA GARŠU 65G
€0,99 15.23 €/KG -

UZKODAS SNACK CEPŠANAI KVIEŠU 400G
€1,39 3.48 €/KG -

SALMIŅI SĀĻIE KRISS 400G
€1,49 3.73 €/KG -

CŪKĀDAS GRAUZDĒTAS OK SNACK 50G
€1,89 37.80 €/KG -

CEPUMI MOOMIN FAZER 175G
€1,49 8.51 €/KG -

KOŠĻĀJAMĀ GUMIJA ORBIT SPEARMINT 14G
€0,99 70.71 €/KG -

ŠOKOLĀDES KRĒMS RIEKSTU KRISS 350G
€2,49 7.11 €/KG
Отображение 385–396 из 512