Konfekšu kārbas
Atlasīti 1–12 no 15 rezultātiem
-

KONF.KĀRBA TOFFEE PIENA ŠOK.TRIFELES AR ĪRISA KRĒMA PILD.UN PEKANRIEKSTU DEKORU 153G
akcijaOriginal price was: €5,99.€5,29Current price is: €5,29. 34.58 €/KG -

KONF.KĀRBA MILKA MIX SINGLE 138G
€4,79 34.71 €/KG -

KONF.KĀRBA PERGALE KONFEKŠU IZLASE ROSES AR TUMŠO ŠOKOLĀDI 348G
akcijaOriginal price was: €7,79.€5,59Current price is: €5,59. 16.06 €/KG -

KONFEKŠU KĀRBA PROZIT KLASISKĀ LAIMA 180G
akcijaOriginal price was: €9,99.€8,99Current price is: €8,99. 49.94 €/KG -

KONFEKŠU KĀRBA ASORTI PIENA RIGERTS LAIMA 215G
akcijaOriginal price was: €7,99.€6,99Current price is: €6,99. 32.51 €/KG -

KONF.KĀRBA LAIMA ASORTI TUMŠĀS ROZES 470G
€13,99 29.77 €/KG -

KONFEKŠU KĀRBA ASORTI LAIMA 95G
€4,59 48.32 €/KG -

KONF. KĀRBA KARL FAZER PIENA ŠOK.IZLASE 150G
akcijaOriginal price was: €4,99.€3,69Current price is: €3,69. 24.60 €/KG -

KONF.KĀRBA PERGALE KONFEKŠU IZLASE RĪGA AR TUMŠO ŠOKOLĀDI 348G
akcijaOriginal price was: €7,79.€5,59Current price is: €5,59. 16.06 €/KG -

KONF.KĀRBA PERGALE KONFEKŠU IZLASE CLASSIC AR TUMŠO ŠOKOLĀDI 114G
€3,29 28.86 €/KG -

KONF.KĀRBA KONFEKTES TRIFELES PERGALE 200G
akcijaOriginal price was: €3,99.€2,99Current price is: €2,99. 14.95 €/KG -

KONFEKŠU KĀRBA PIENA BERRIES PERGALE 117G
€3,29 28.12 €/KG
Atlasīti 1–12 no 15 rezultātiem