SALDUMI/UZKODAS
Atlasīti 157–168 no 492 rezultātiem
-

CEPUMI HIT AR KAKAO KRĒMU 220G
akcijaOriginal price was: €2,19.€1,59Current price is: €1,59. 7.23 €/KG -

SAUSĀS BROKASTIS KELLOGGS FROSTIES 330G
akcijaOriginal price was: €4,99.€3,59Current price is: €3,59. 10.88 €/KG -

HALLS EXTRA STRONG LEDENES 33G
€0,99 30.00 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR SIERA GARŠU 180G
€2,49 13.83 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR AROMĀTISKU DIĻĻU GARŠU 180G
€2,49 13.83 €/KG -

ČIPSI KVIEŠU AR BEKONA GARŠU 300G
akcijaOriginal price was: €2,59.€2,29Current price is: €2,29. 7.63 €/KG -

KONF.KĀRBA PERGALE KONFEKŠU IZLASE ROSES AR TUMŠO ŠOKOLĀDI 348G
akcijaOriginal price was: €7,79.€5,59Current price is: €5,59. 16.06 €/KG -

BATONIŅŠ MARCIPĀNA TUMŠAJĀ ŠOKOLĀDĒ 40G SKRĪVERU
akcijaOriginal price was: €1,19.€0,89Current price is: €0,89. 22.25 €/KG -

BATONIŅŠ MARCIPĀNA ZEMEŅU ŠOKOLĀDĒ 40G SKRĪVERU
akcijaOriginal price was: €1,19.€0,89Current price is: €0,89. 22.25 €/KG -

CEPUMI PAUZE AR ŠOKOLĀDI 120G
€1,39 11.58 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR ČEDARA SIERA GARŠU 250G
€3,89 15.56 €/KG -

CEPUMI PAUZE AR ZEMEŅU MARMELĀDI 135G
€1,39 10.30 €/KG
Atlasīti 157–168 no 492 rezultātiem