Buljoni
Showing all 11 results
-

BULJONS GALLINA BLANCA VISTAS AR DILLĒM UN PĒTERSĪĻIEM 120G
akcijaOriginal price was: €1,29.€1,09Current price is: €1,09. 9.08 €/KG -

BULJONS GALINA BLANCA VISTAS AR DILLĒM UN PĒTERSĪĻIEM 8X10G
akcijaOriginal price was: €0,77.€0,69Current price is: €0,69. 8.63 €/KG -

BULJONS GALLINA BLANCA BARAVIKU 8X10G
akcijaOriginal price was: €0,77.€0,69Current price is: €0,69. 8.63 €/KG -

BULJONS GALINA BLANCA DĀRZEŅU 8X10G
akcijaOriginal price was: €0,77.€0,69Current price is: €0,69. 8.63 €/KG -

BULJONS GALLINA BLANCA BEKONA 80G
akcijaOriginal price was: €0,77.€0,69Current price is: €0,69. 8.63 €/KG -

BULJONS GALLINA BLANCA AROMĀTISKS LIELLOPU GAĻAS 80G
akcijaOriginal price was: €0,85.€0,75Current price is: €0,75. 9.38 €/KG -

BULJONS KUCHAREK VISTAS 120G
€0,99 8.25 €/KG -

BULJONS GALLINA BLANCA VISTAS 8X10G
akcijaOriginal price was: €0,77.€0,69Current price is: €0,69. 8.63 €/KG -

BULJONS KUCHAREK LIELLOPU 60G
€0,59 9.83 €/KG -

BULJONS KUCHAREK VISTAS 60G
€0,59 9.83 €/KG -

BULJONS KUCHAREK DĀRZEŅU 60G
€0,59 9.83 €/KG
Showing all 11 results