Sausās zupas
Atlasīti 1–12 no 48 rezultātiem
-

NŪDELES Ā/P REEVA AR LIELLOPA GARŠU 85G
akcijaOriginal price was: €0,85.€0,69Current price is: €0,69. 8.12 €/KG -

NŪDELES Ā/P REEVA AR VISTAS GARŠU 85G
akcijaOriginal price was: €0,85.€0,69Current price is: €0,69. 8.12 €/KG -

NŪDELES AR VISTAS GARŠU HAO-HAO 74G
akcijaOriginal price was: €0,65.€0,45Current price is: €0,45. 6.08 €/KG -

NŪDELES KNORR RAMEN AR TOMĀTU GARŠU 65G
€0,99 15.23 €/KG -

KRĒMZUPA KNORR CAS BARAVIKU AR GRAUZDIŅIEM 15G
akcijaOriginal price was: €0,73.€0,57Current price is: €0,57. 38.00 €/KG -

KNORR CAS SIERA KRĒMZUPA AR GRAUZDIŅIEM 22G
akcijaOriginal price was: €0,73.€0,57Current price is: €0,57. 25.91 €/KG -

KNORR CAS ŠAMPINJONU KRĒMZUPA 15G
akcijaOriginal price was: €0,73.€0,57Current price is: €0,57. 38.00 €/KG -

NŪDELES KNORR RAMEN AR SIERU 65G
€0,99 15.23 €/KG -

KNORR CAS VISTAS ZUPA AR NŪDELĒM 12G
akcijaOriginal price was: €0,73.€0,57Current price is: €0,57. 47.50 €/KG -

KNORR CAS VISTAS KRĒMZUPA AR GRAUZDIŅIEM 16G
akcijaOriginal price was: €0,73.€0,57Current price is: €0,57. 35.63 €/KG -

SAUSĀS ZUPAS KNORR CAS GULAŠA AR NŪDELĒM 16G
akcijaOriginal price was: €0,73.€0,57Current price is: €0,57. 35.63 €/KG -

KNORR CAS TOMĀTU KRĒMZUPA 19G
akcijaOriginal price was: €0,73.€0,57Current price is: €0,57. 25.91 €/KG
Atlasīti 1–12 no 48 rezultātiem