МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 169–180 из 274
-

KRĒJUMS SKĀBAIS SMILTENE 20% 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,09.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/KG -

JOGURTS BALTAIS SKYR ZEMEŅU 300G
€1,59 5.30 €/KG -

SIERA MAISĪJUMS DŽIUGAS PICIA RĪVĒTS 200G
€3,19 15.95 €/KG -

SIERS MAASDAMER DELIQ 46% ŠĶĒLES 100G
€1,59 15.90 €/KG -

JOGURTS BIFIDO KĀRUMS GRAUDU BEZ LAKTOZES 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,39.€1,29Текущая цена: €1,29. 3.69 €/L -

JOGURTS SALDKRĒJUMA MUAH! AR OGU PLOMBĪRA GARŠU 180G
€1,29 7.17 €/KG -

PIENS WYPASIONE AR KANĒĻA GARŠU 1.5% UHT 1L
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,49Текущая цена: €1,49. 1.49 €/L -

JOGURTS VALMIERA KRĒMĪGAIS 7% 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,59.€1,25Текущая цена: €1,25. 3.57 €/KG -

SIERS MIMOLETTE DELIQ 46% ŠĶĒLES 100G
€1,29 12.90 €/KG -

SVIESTS SALDSKRĒJUMA TALSU 82% 200G
€2,89 14.45 €/KG -

BATONIŅŠ LILA VANILA MAGIJA AR PIENA PILDĪJUMU 30G
€0,69 23.00 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR SALDO KRĒJUMU 5% 180G
€0,99 5.50 €/KG
Отображение 169–180 из 274