МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 205–216 из 266
-

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA VANIĻAS AR TOFFE GLAZŪRU 24% 45G
€0,55 12.22 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR BĀRBELES PILDĪJUMU 40G
€0,55 13.75 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR POPKORNA GARŠU UN SĀĻ.KARAM.PILD.40G
€0,55 13.75 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT ŠĶĒLĒS 500G
€4,99 9.98 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SHAKE DUBAI CHOCOLATE STYLE 250G
€1,29 5.16 €/KG -

PIENS IEBIEZINĀTAIS DOVGAN VĀRĪTS KARAMELIZĒTS 370G
€2,09 5.65 €/KG -

DESERTS ZOTTIS VANIĻAS 115G
€0,45 3.91 €/KG -

SIERS HOLANDES ŠĶ. 45% 150G
€1,79 11.93 €/KG -

BUMBIŅAS SIERA DŽIUGAS ORIGINAL KRAUKŠĶĪGAS 40% 40G
€2,19 54.75 €/KG -

CESVAINES SIERS HOLANDES ŠĶ. 120G
€1,99 16.58 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SKYR AR M.ZEMENĒM UN MASKARPONE 700G
€2,09 2.99 €/KG -

SIERS KRIEVIJAS ŠĶĒLĪTES 150G
€1,79 11.93 €/KG
Отображение 205–216 из 266