Atlasīti 1285–1296 no 2579 rezultātiem
-

KVASS ULMAŅLAIKU 2L CĒSU ALUS
akcijaOriginal price was: €1,89.€1,69Current price is: €1,69. 0.85 €/L+ depozīts €0,10 -

KVASS ULMAŅLAIKU PORTERKVASS 1.5L PET
€1,59 1.06 €/L+ depozīts €0,10 -

LAIMA KARAM. AUGĻU OGU 95G
akcijaOriginal price was: €1,39.€0,69Current price is: €0,69. 7.26 €/KG -

LAIMA KARAM. BĀRBELE 95G
akcijaOriginal price was: €1,39.€0,69Current price is: €0,69. 7.26 €/KG -

LAIMA KARAM. PIPARMĒTRU 95G
akcijaOriginal price was: €1,39.€0,69Current price is: €0,69. 7.26 €/KG -

LAIMA PIENA ŠOK.VĀVERĪTE 90G
akcijaOriginal price was: €2,49.€1,89Current price is: €1,89. 21.00 €/KG -

LAIMA VAFEĻU TORTE KLASIKA 350G
€4,99 14.26 €/KG -

LAPU SALĀTI PODIŅOS MIX MĀRUPE 250G
€1,39 5.56 €/KG -

LAPU SALĀTI PODIŅOS ZAĻIE 250G
€1,19 4.76 €/KG -

LAŠA FILEJA A/K ŠĶĒLES 100G
€3,99 39.90 €/KG -

LAŠA FILEJA MAZSĀLĪTA 170G NORVELITA
€5,39 31.71 €/KG -

LAŠA FILEJA MAZSĀLĪTA ŠĶĒLES 100G
€3,99 39.90 €/KG
Atlasīti 1285–1296 no 2579 rezultātiem