Atlasīti 1693–1704 no 2609 rezultātiem
-

PASTĒTE AKNU 200G FAS. GPU NĀKOTNE
akcijaOriginal price was: €1,55.€1,15Current price is: €1,15. 5.75 €/KG -

PASTĒTE AKNU CEPTA AR SALDO KRĒJUMU 200G HKSCAN
akcijaOriginal price was: €1,79.€1,65Current price is: €1,65. 8.25 €/KG -

PASTĒTE AKNU CITRO 200G
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,49Current price is: €1,49. 7.45 €/KG -

PASTĒTE PĪĻU AKNU NOO CEPEŠKUNGS 200G
akcijaOriginal price was: €1,99.€1,49Current price is: €1,49. 7.45 €/KG -

PASTĒTE SVĒTKU 120G LIDO
€0,99 8.25 €/KG -

PASTĒTE VISTAS 120G LIDO
€0,99 8.25 €/KG -

PASTĒTE ZOSU AKNU NOO CEPEŠKUNGS 200G
akcijaOriginal price was: €1,99.€1,49Current price is: €1,49. 7.45 €/KG -

PELMEŅI 1KG DAERS
€1,79 1.79 €/KG -

PELMEŅI AR CŪKGAĻU TRADICIONAL VIČI 400G
€4,19 10.48 €/KG -

PELMEŅI AR GAĻU KHINKALI 400G VIČI
€4,39 10.98 €/KG -

PELMEŅI AR VISTAS GAĻU TRADITIONAL 400G VIČI
€3,99 9.98 €/KG -

PELMEŅI EKSPRESSO PREMIUM AR CŪKGAĻU UN CEPTIEM SĪPOLIEM 400G
€1,89 4.73 €/KG
Atlasīti 1693–1704 no 2609 rezultātiem