Atlasīti 1885–1896 no 2609 rezultātiem
-

SALĀTI SPILVA GURĶU-SINEPJU 390G
€3,59 9.21 €/KG -

SALĀTI SPINĀTI 100G
€1,09 10.90 €/KG -

SALĀTI SURIMI NŪJIŅU UN ĶĪNAS KĀPOSTU CITRO SVER.
€5,69 5.69 €/KG -

SALĀTI VINEGRETS AR ZAĻIEM ZIRNĪŠIEM CITRO SVER.
€4,29 4.29 €/KG -

SALD.DĀRZEŅI PAVASARA MAISĪJUMS FROZANA 400G
€1,39 3.48 €/KG -

SALD.DĀRZEŅI UKRAIŅU BORŠCS FROZANA 400G
€1,39 3.48 €/KG -

SALDĀ KRĒJUMA JOGURTS AR MELNAJIEM ĶIRŠIEM 5% 400G BALTAIS
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 3.48 €/KG -

SALDAIS KRĒJUMS 30% UHT 500ML
akcijaOriginal price was: €4,19.€2,69Current price is: €2,69. 5.38 €/KG -

SALDAIS KRĒJUMS UHT 12% 330ML
akcijaOriginal price was: €1,79.€1,49Current price is: €1,49. 4.52 €/L -

SALDĒJUMS IMPERIUM TIRAMISU UZ KOCIŅA 75ML/70G
€0,85 12.14 €/KG -

SALDĒJUMS AURUM SENDVIČS VANIĻAS 180ML/90G
€0,79 8.78 €/KG -

SALDĒJUMS AURUM SENDVIČS VANIĻAS AR ROZĪNĒM 180ML/96G
€0,79 8.23 €/KG
Atlasīti 1885–1896 no 2609 rezultātiem