Atlasīti 2029–2040 no 2677 rezultātiem
-

SALDĒTI FRĪ KARTUPEĻI SUPER LONG AVIKO 600G
€3,19 5.32 €/KG -

SALDSKĀBĀ MAIZE AR SĪPOLIEM 200G
€0,69 3.45 €/KG -

SALDSKĀBMAIZE FORMAS MAIZE ZEMNIEKU 600G LM
€1,29 2.15 €/KG -

SALDSKĀBMAIZE KURŠU 800G HM
€1,75 2.19 €/KG -

SALDSKĀBMAIZES ĶIPLOKU GRAUZDIŅI CITRO 200G
€1,49 7.45 €/KG -

SALMIŅI DRAUGU AR MAGONĒM 140G
€1,25 8.93 €/KG -

SALMIŅI DRAUGU AR SEZAMU 140G
€1,25 8.93 €/KG -

SALMIŅI KARTUPEĻU AR KEČUPU LAY’S STIX 130G
€2,49 19.15 €/KG -

SALMIŅI KARTUPEĻU LORENZ POMSTICKS AR BEKONU 85G
akcijaOriginal price was: €1,49.€1,25Current price is: €1,25. 14.71 €/KG -

SALMIŅI PIENAM QUICK MILK AR ŠOKOLĀDES GARŠU 30G
€0,99 33.00 €/KG -

SALMIŅI QUICK MILK PIENAM AR ZEMEŅU GARŠU 30G
€0,99 33.00 €/KG -

SALMIŅI SĀĻIE KRISS 400G
€1,49 3.73 €/KG
Atlasīti 2029–2040 no 2677 rezultātiem