Atlasīti 2197–2208 no 2670 rezultātiem
-

SIERS ZELTA FIX 52% 180G JAUNPILS
akcijaOriginal price was: €2,49.€1,79Current price is: €1,79. 9.94 €/KG -

SIĻĶE FILEJA MATJE EĻĻĀ LATGAĻU GAUMĒ 200G/130G ONIORS
€1,99 15.31 €/KG -

SIĻĶE KAŽOKĀ CITRO 300G
€1,99 6.63 €/KG -

SIĻĶES FILEJA COLUMBUS POPULĀRĀ 240G/180G
€2,69 14.94 €/KG -

SIĻĶES FILEJA GAB.BOCMANO AR PAPRIKU 300G
€2,89 9.63 €/KG -

SIĻĶES FILEJA MARINĀDĒ GARDUMS 250G/143G
€2,89 20.21 €/KG -

SIĻĶES FILEJA MAZSĀLĪTA COLUMBUS 240G/180G
€2,69 14.94 €/KG -

SIĻĶES FILEJA TRADICIONĀLĀ VIČI 240G/190G
€3,29 17.32 €/KG -

SIĻĶES FILEJA TREKNĀ VIČI 240G/190G
€3,29 17.32 €/KG -

SIĻĶES FILEJA ZIGMAS MATJES BEZ EĻĻAS ZIGMAS 190G
€2,59 13.63 €/KG -

SIĻĶES GABALIŅI MARINĀDĒ VIČI 500G/345G
akcijaOriginal price was: €5,89.€4,29Current price is: €4,29. 12.43 €/KG -

SIĻĶU FILEJA AR SĪPOLIEM UN BALTO MĒRCI LOMS 200G
akcijaOriginal price was: €2,19.€1,69Current price is: €1,69. 8.45 €/KG
Atlasīti 2197–2208 no 2670 rezultātiem