Atlasīti 2209–2220 no 2677 rezultātiem
-

SIĻĶES FILEJA GAB.BOCMANO AR PAPRIKU 300G
€2,89 9.63 €/KG -

SIĻĶES FILEJA MARINĀDĒ GARDUMS 250G/143G
€2,89 20.21 €/KG -

SIĻĶES FILEJA MAZSĀLĪTA COLUMBUS 240G/180G
€2,69 14.94 €/KG -

SIĻĶES FILEJA TRADICIONĀLĀ VIČI 240G/190G
€3,29 17.32 €/KG -

SIĻĶES FILEJA TREKNĀ VIČI 240G/190G
€3,29 17.32 €/KG -

SIĻĶES FILEJA ZIGMAS MATJES BEZ EĻĻAS ZIGMAS 190G
€2,59 13.63 €/KG -

SIĻĶES GABALIŅI MARINĀDĒ VIČI 500G/345G
akcijaOriginal price was: €5,89.€4,29Current price is: €4,29. 12.43 €/KG -

SIĻĶU FILEJA AR SĪPOLIEM UN BALTO MĒRCI LOMS 200G
akcijaOriginal price was: €2,19.€1,69Current price is: €1,69. 8.45 €/KG -

SIĻĶU FILEJA MĀJAS GAUMĒ 500G/250G
€3,59 14.36 €/KG -

SIĻĶU FILEJA MARINĀDĒ AR CITRONU 200G /115G DAGI
akcijaOriginal price was: €1,89.€1,65Current price is: €1,65. 14.35 €/KG -

SIĻĶU FILEJA ZIGMAS BEZ EĻĻĀS 190G
€2,59 13.63 €/KG -

SIĻĶU FILEJAS EĻĻĀ 480G/312G KAIJA
€3,99 12.79 €/KG
Atlasīti 2209–2220 no 2677 rezultātiem