Atlasīti 2593–2602 no 2602 rezultātiem
-

KARTUPEĻU PANKŪKAS CITRO 360G
akcijaOriginal price was: €1,99.€1,59Current price is: €1,59. 4.42 €/KG -

GRIEĶU SALĀTI CITRO 250G
akcijaOriginal price was: €2,09.€1,99Current price is: €1,99. 7.96 €/KG -

AUKSTĀ ZUPA AR KEFĪRU CITRO 500G
akcijaOriginal price was: €1,99.€1,69Current price is: €1,69. 3.38 €/KG -

PUPIŅU SALĀTI AR ŠĶIŅĶI CITRO 300G
akcijaOriginal price was: €2,09.€1,69Current price is: €1,69. 5.63 €/KG -

MANDARĪNI (CLEMENTINE)KG
akcijaOriginal price was: €2,39.€1,99Current price is: €1,99. 1.99 €/KG -

AVOKADO ZAĻIE PINKERTON GAB
akcijaOriginal price was: €0,95.€0,79Current price is: €0,79. -

INGVERS KG
akcijaOriginal price was: €2,63.€2,19Current price is: €2,19. 2.19 €/KG -

SĪPOLI KG
€0,59 0.59 €/KG -

ĶIRBIS KG
€0,99 0.99 €/KG -

APELSĪNI NAVELINA KG
€1,49 1.49 €/KG
Atlasīti 2593–2602 no 2602 rezultātiem