Atlasīti 589–600 no 2816 rezultātiem
-

DESERTS BIEZPIENA KRĒMS AR ZEMEŅU MĒRCI CITRO 150G
€1,49 9.93 €/KG -

DESERTS DEBESMANNA AVEŅU CITRO 250G
€1,39 5.56 €/KG -

DESERTS ĶIRSĪTIS CITRO 150G
€1,39 9.27 €/KG -

DESERTS MAIZES ZUPA AR ŽĀVĒTIEM AUGĻIEM CITRO 200G
€1,39 6.95 €/KG -

DESERTS MERTINGER ŠOKOLĀDES AR PUTUKRĒJUMU 125G
€0,49 3.92 €/KG -

DESERTS MERTINGER ZEMEŅU AR PUTUKRĒJUMU 125G
akcijaOriginal price was: €0,49.€0,39Current price is: €0,39. 3.12 €/KG -

DESERTS PANNA COTTA AR ZEMEŅU MĒRCI CITRO 180G
€1,39 7.72 €/KG -

DESERTS PUDIŅŠ GRAND DESSERT PANNA COTA 190G
akcijaOriginal price was: €1,15.€0,99Current price is: €0,99. 5.21 €/KG -

DESERTS PUDIŅŠ GRAND DESSERT STRACIATELLA 190G
akcijaOriginal price was: €1,15.€0,99Current price is: €0,99. 5.21 €/KG -

DESERTS ROBBY AR AUGĻIEM 50G
€0,35 7.00 €/KG -

DESERTS RUPJMAIZES KĀRTOJUMS CITRO 150G
€1,29 8.60 €/KG -

DESERTS TIRAMISU DOLCE PASTICCERIA 500G
€4,65 9.30 €/KG
Atlasīti 589–600 no 2816 rezultātiem