Bērnu pārtika
Atlasīti 1–12 no 13 rezultātiem
-

BIEZENIS RŪDOLFS BIO BUMBIERU BANĀNU ĒRKŠĶOGU BĒRN.DP 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

BIEZENIS RŪDOLFS BIO BANĀNU, ŽĀVĒTU PLŪMJU AR CEPUMIEM 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

BIEZENIS RŪDOLFS BIO MANGO, BANĀNU, CIDONIJU 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

BIEZENIS RŪDOLFS BIO BANĀNU, MELLEŅU 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

PUTRA RŪDOLFS BIO TRĪSGRAUDU AR AUGĻIEM DP 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

JOGURTS RŪDOLFS BIO AUGĻU AR JOGURTU 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

PUTRA AUZU RŪDOLFS BIO BUMBIERIS,MELLENE 4+ DP 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

PUTRA AUZU RŪDOLFS BIO PERSIKS,BANĀNS 4+ DP 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

BIEZENIS RŪDOLFS BIO DĀRZEŅU AR GRIĶIEM UN JAUNLOPU GAĻU 190G
akcijaOriginal price was: €2,19.€1,99Current price is: €1,99. 10.47 €/KG -

BIEZENIS RŪDOLFS BIO ĀBOLU,BANĀNU,ZEMEŅU AR SALDO KRĒJUMU 110G
akcijaOriginal price was: €1,59.€1,39Current price is: €1,39. 12.64 €/KG -

BIEZENIS RŪDOLFS DĀRZEŅI AR RĪSIEM UN VISTAS GAĻU 110G
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,49Current price is: €1,49. 13.55 €/KG -

BIEZENIS KUBUŠ 100% ĀBOLU-BANĀNU 100G
€0,95 9.50 €/L
Atlasīti 1–12 no 13 rezultātiem