Kafija
Atlasīti 1–12 no 51 rezultātiem
-

KAFIJAS PUPIŅAS PAULIG ARABIKA 1KG
€17,39 17.39 €/KG -

KAFIJA MALTA PAULIG CLASSIC 500G
akcijaOriginal price was: €8,39.€7,39Current price is: €7,39. 14.78 €/KG -

KAFIJA MALTA PAULIG CLASSIC 250G
€4,89 19.56 €/KG -

KAFIJAS PUPIŅAS PAULIG CLASSIC AROMATICO 1KG
akcijaOriginal price was: €25,99.€15,99Current price is: €15,99. 15.99 €/KG -

KAFIJAS PUPIŅAS PAULIG CLASSIC 1KG
€17,39 17.39 €/KG -

KAFIJA MALTA PAULIG CLASSIC IN CUP 500G
akcijaOriginal price was: €8,39.€7,39Current price is: €7,39. 14.78 €/KG -

KAFIJA ŠĶĪSTOŠĀ JACOBS AROMA 200G
akcijaOriginal price was: €8,99.€6,99Current price is: €6,99. 34.95 €/KG -

KAFIJA MALTA JACOBS KRONUNG 250G
akcijaOriginal price was: €5,59.€4,49Current price is: €4,49. 17.96 €/KG -

KAFIJA ŠĶĪSTOŠĀ JACOBS KRONUNG 200G
akcijaOriginal price was: €8,99.€8,29Current price is: €8,29. 41.45 €/KG -

KAFIJA MALTĀ LAVAZZA ORO BUNDŽĀ 250G
akcijaOriginal price was: €9,99.€6,49Current price is: €6,49. 25.96 €/KG -

KAFIJA MALTA LAVAZZA BUNDŽĀ 250G
akcijaOriginal price was: €8,49.€6,49Current price is: €6,49. 25.96 €/KG -

KAFIJA MALTA LL KHARISMA 500G
€8,29 16.58 €/KG
Atlasīti 1–12 no 51 rezultātiem