Kafija
Atlasīti 13–24 no 51 rezultātiem
-

KAFIJA ŠĶĪSTOŠĀ JACOBS 3IN1 20X12.6G MAISIŅĀ 252G
akcijaOriginal price was: €4,59.€3,49Current price is: €3,49. 13.85 €/KG -

KAFIJAS PUPIŅAS MERRILD CREMA DOLCE 1KG
akcijaOriginal price was: €19,99.€16,99Current price is: €16,99. 16.99 €/KG -

KAFIJA MALTA LAVAZZA ORO 2X250G
€12,99 25.98 €/KG -

KAFIJAS PUPIŅAS MERRILD BARISTA CREMOSO 1KG
akcijaOriginal price was: €19,99.€16,99Current price is: €16,99. 16.99 €/KG -

KAFIJAS PUPIŅAS MERRILD BARISTA ESPRESSO 1KG
akcijaOriginal price was: €19,99.€16,99Current price is: €16,99. 16.99 €/KG -

KAFIJA MALTA LOFBERGS LILA MEDIUM IN-CUP 500G
€8,29 16.58 €/KG -

KAFIJAS DZĒRIENS MACCOFFEE STRONG 20G
€0,25 12.50 €/KG -

KAFIJAS DZĒRIENS MACCOFFEE ORIGINAL 20G
€0,25 12.50 €/KG -

KAFIJA ŠĶĪSTOŠĀ JACOBS CRONAT GOLD 200G
akcijaOriginal price was: €9,99.€8,59Current price is: €8,59. 42.95 €/KG -

KAFIJAS PUPIŅAS MERRILD 1KG
€17,99 17.99 €/KG -

KAFIJA ŠĶĪSTOŠĀ MERRILD GOLD 200G
€8,99 44.95 €/KG -

KAFIJA ŠĶĪSTOŠĀ MERRILD GOLD 100G
akcijaOriginal price was: €4,99.€4,49Current price is: €4,49. 44.90 €/KG
Atlasīti 13–24 no 51 rezultātiem