KONDITOREJA
Atlasīti 13–24 no 26 rezultātiem
-

RAUSĪŠI AR SIERU CITRO 300G
€2,79 9.30 €/KG -

GROZIŅI PILDĪŠANAI MAZIE 24GAB. 20G
akcijaOriginal price was: €0,89.€0,75Current price is: €0,75. 12.50 €/KG -

KĒKSS LIELPILSĒTAS 370G STABURADZE
akcijaOriginal price was: €3,49.€2,99Current price is: €2,99. 8.08 €/KG -

PĪRĀDZIŅŠ BULJONA CITRO 70G
€0,69 9.86 €/KG -

KĒKSS AR ŽĀVĒTIEM AUGĻIEM SIGULDASM 400G
€2,79 6.98 €/KG -

SMALKMAIZĪTE CUKURA 90G
€0,49 5.44 €/KG -

SMALKMAIZĪTE KOKOSRIEKSTU CITRO 80G
€0,65 8.13 €/KG -

KŪKA MEDUS CITRO SVER.
€7,49 7.49 €/KG -

PLĀTSMAIZE BIEZPIENA CITRO SVER .
€8,49 8.49 €/KG -

ŠTRICELE AR ROZĪNĒM 300G
€1,59 5.30 €/KG -

ŠTRICELE AR KANĒLI 300G
€1,69 5.63 €/KG -

SMALKMAIZĪTE ĀBOLU 90G
€0,55 6.11 €/KG
Atlasīti 13–24 no 26 rezultātiem