Tortes, ruletes
Showing all 10 results
-

TORTE AUGĻU CITRO 500G
akcijaOriginal price was: €5,99.€4,39Current price is: €4,39. 8.78 €/KG -

RULETE ŠOKOLĀDES 400G
akcijaOriginal price was: €5,99.€4,89Current price is: €4,89. 12.23 €/KG -

TORTE MEDUS CITRO 800G
akcijaOriginal price was: €7,79.€5,99Current price is: €5,99. 7.49 €/KG -

TORTE BALTAIS LĀCIS CITRO 700G
€7,99 11.41 €/KG -

TORTE BIEZPIENA AR ĶIRŠIEM 500G SMILTENESP
akcijaOriginal price was: €5,39.€4,59Current price is: €4,59. 9.18 €/KG -

TORTE VAFEĻU TASTE STORY WAFFLE180G LM
akcijaOriginal price was: €3,99.€2,79Current price is: €2,79. 15.50 €/KG -

KŪKA MEDUS CITRO SVER.
€7,49 7.49 €/KG -

ŠTRICELE AR ROZĪNĒM 300G
€1,59 5.30 €/KG -

ŠTRICELE AR KANĒLI 300G
€1,69 5.63 €/KG -

ŠOKOLĀDES BISKVĪTA RULETE AR ĶIRŠIEM CITRO 350G
€3,69 10.54 €/KG
Showing all 10 results