MAIZES IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 73–84 no 107 rezultātiem
-

MAIZE LATVIJAS ZELTENE SALDSKĀBMAIZE GAIŠĀ 800G
€1,75 2.19 €/KG -

MAIZE RUDZU KURŠU SĒKLU 700G HM
€1,79 2.56 €/KG -

SAUSMAIZĪTES AR DĀRZEŅU GARŠU BRUSCHETTI MARETTI 70G
€1,19 17.00 €/KG -

SAUSMAIZĪTES AR SĒŅU GARŠU BRUSCHETTI MARETTI 70G
€1,19 17.00 €/KG -

SAUSMAIZĪTES AR PICAS GARŠU BRUSCHETTI MARETTI 70G
€1,19 17.00 €/KG -

LATVIJASM TOSTERMAIZE 100% RUDZU MILTI 390G
€1,75 4.49 €/KG -

SAUSIŅI KVIEŠU-RUDZU KRĒJUMS ZAĻUMI FLINT 50G
€0,49 9.80 €/KG -

SAUSIŅI FLINT KVIEŠU-RUDZU AR KRABJU GARŠU 50G
€0,49 9.80 €/KG -

SAUSIŅI KVIEŠU-RUDZU SALAMI FLINT 50G
€0,49 9.80 €/KG -

TOSTERMAIZE 500G DRUVA
€0,85 1.70 €/KG -

BALTMAIZE ZEMNIEKU 300G
€0,35 1.17 €/KG -

SAUSIŅI PIENA AR IEBIEZINĀTU PIENU BIG PACK 500G
€2,89 5.78 €/KG
Atlasīti 73–84 no 107 rezultātiem