MAIZES IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 85–96 no 102 rezultātiem
-

GRAUZDIŅI RUDZU ĶIPLOKU FLINT 70G
€0,69 9.86 €/KG -

SAUSM.RUDZU FINN CRISP RUDZU AR ČEDARA SIERU 150G
€3,09 20.60 €/KG -

GRAUZDIŅI RUDZU SPICY FLINT 70G
€0,69 9.86 €/KG -

BALTMAIZE ZELTENE SALDĀ 350G LATVIJASM
€1,35 3.86 €/KG -

MAIZE DZĪVĀ ŠĶIEDRVIELU 250G FAZER
€1,15 4.60 €/KG -

MAIZE GRAUDU DZĪVĀ SĒKLU 250G FAZER
€1,15 4.60 €/KG -

MAIZE LATVIJAS GRAUDU ŠĶIEDRVIELU 300G LATVIJASM
€1,19 3.97 €/KG -

MAIZE RUDZU RIKAS 6GAB. HM
€1,55 4.70 €/KG -

SAUSMAIZĪTES FINN CRISP MULTIGRAIN PLĀNĀS 175G
€2,09 11.94 €/KG -

GALETES AR AVEŅU GARŠAS GLAZŪRU NATURE 210G
€1,99 9.48 €/KG -

GALETES AR GLAZŪRU DAŽĀDĀS GARŠĀS NATURE 210G
€1,99 9.48 €/KG -

SAUSIŅI AR ROZĪNĒM BIG PACK 500G
€2,89 5.78 €/KG
Atlasīti 85–96 no 102 rezultātiem