Skābpiena produkti (kefīrs, paniņas u.c.)
Showing all 9 results
-

RŪGUŠPIENS JAUNPILS 400G
akcijaOriginal price was: €0,99.€0,69Current price is: €0,69. 1.73 €/KG -

PANIŅAS BALTAIS PLĒVĒ 0.5% 0.9KG
akcijaOriginal price was: €1,19.€0,89Current price is: €0,89. 0.99 €/KG -

KEFĪRS ALMA TETRA 2.5% 1KG
akcijaOriginal price was: €1,35.€0,99Current price is: €0,99. 0.99 €/KG -

KEFĪRS ALMA AR KORĶI 2.5% 1.5KG
akcijaOriginal price was: €1,99.€1,59Current price is: €1,59. 1.06 €/KG -

KEFĪRS BALTAIS 2% 1KG
€1,19 1.19 €/KG -

DZĒRIENS SKĀBPIENA AYRAN KLASISKAIS 0.5L
akcijaOriginal price was: €1,35.€0,99Current price is: €0,99. 1.98 €/L -

RJAŽENKA ANNELE TETRA 500G
€1,39 2.78 €/L -

PANIŅAS RAUDZĒTAS ANNELE AR ZEMENĒM TETRA 0.3% 500G
€1,09 2.18 €/L -

KEFĪRS ALMA 2.5% POLIPAKĀ 1KG
€0,79 0.79 €/KG
Showing all 9 results