SALDUMI/UZKODAS
Atlasīti 1–12 no 537 rezultātiem
-

KONFEKTES VĀVERĪTE LAIMA KG
akcijaOriginal price was: €17,99.€9,59Current price is: €9,59. 9.59 €/KG -

KREKERI AR KŪPINĀTA BEKONA GARŠU PĒTERGAILIS 72G
akcijaOriginal price was: €0,89.€0,65Current price is: €0,65. 9.03 €/KG -

CEPUMI KREKERI SĀĻIE AR SIERA GARŠU PĒTERGAILIS 72G
akcijaOriginal price was: €0,89.€0,65Current price is: €0,65. 9.03 €/KG -

CEPUMI KREKERI SĀĻIE KLASIKA PĒTERGAILIS 70G
akcijaOriginal price was: €0,89.€0,65Current price is: €0,65. 9.29 €/KG -

ZEFĪRS SIRDSFORMAS ŠOKOLĀDĒ MAIGUMS 135G
akcijaOriginal price was: €4,59.€2,29Current price is: €2,29. 16.96 €/KG -

SAULESPUĶU SĒKLAS Y.E.S STRĪPAINAS SĀĻAS 150G
€1,59 10.60 €/KG -

SAULESPUĶU SĒKLAS Y.E.S. STRĪPAINAS CEPTAS 150G
€1,59 10.60 €/KG -

BATONIŅŠ MARCIPĀNA ZENTIS 100G
€1,99 19.90 €/KG -

S/BROK.NESTLE BATONIŅŠ MUSLI ZEMEŅU 35G
akcijaOriginal price was: €0,65.€0,45Current price is: €0,45. 12.86 €/KG -

VAFEĻU TORTE MOKA LAIMA 350G
akcijaOriginal price was: €4,99.€3,49Current price is: €3,49. 9.97 €/KG -

S/BROK.NESTLE BATONIŅŠ NESQUIK 25G
akcijaOriginal price was: €0,55.€0,42Current price is: €0,42. 16.80 €/KG -

DRAŽEJAS TIC TAC STRAWBERRY MIX 18G
akcijaOriginal price was: €0,99.€0,69Current price is: €0,69. 38.33 €/KG
Atlasīti 1–12 no 537 rezultātiem