Cepumi, prjaņiki
Atlasīti 1–12 no 88 rezultātiem
-

VAFEĻU TORTE MOKA LAIMA 350G
akcijaOriginal price was: €4,99.€3,49Current price is: €3,49. 9.97 €/KG -

CEPUMI MILKA CHOCOMINIS 150G
akcijaOriginal price was: €2,39.€1,69Current price is: €1,69. 11.27 €/KG -

CEPUMI TUC BEKONS 100G
akcijaOriginal price was: €1,39.€0,99Current price is: €0,99. 9.90 €/KG -

CEPUMI MILKA JAFFA AVEŅU 147G
akcijaOriginal price was: €2,09.€1,69Current price is: €1,69. 11.50 €/KG -

CEPUMI TUC AR KRĒJUMU UN SĪPOLIEM 100G
akcijaOriginal price was: €1,39.€0,99Current price is: €0,99. 9.90 €/KG -

CEPUMI TUC ORIGINAL 100G
akcijaOriginal price was: €1,39.€0,99Current price is: €0,99. 9.90 €/KG -

VAFEĻU TRIJSTŪRIŠI AR ŠOKOLĀDI ELEPHANT WAFER 70G
akcijaOriginal price was: €1,29.€1,05Current price is: €1,05. 15.00 €/KG -

CEPUMI RIEKSTIŅI CITRO 250G
€2,89 11.56 €/KG -

MAFINI AR MARMELĀDES GARŠU 50G
akcijaOriginal price was: €0,49.€0,35Current price is: €0,35. 1.21 €/KG -

CEPUMI SELGA DUBULTIE AR LAZDU RIEKSTU PILDĪJUMU 210G
akcijaOriginal price was: €2,69.€1,99Current price is: €1,99. 9.48 €/KG -

CEPUMI BABUNIUKAI AR SEZAMU 150G
akcijaOriginal price was: €1,99.€1,69Current price is: €1,69. 11.27 €/KG -

CEPUMI BABUNIUKAI AR MAGONĒM 150G
akcijaOriginal price was: €1,99.€1,69Current price is: €1,69. 11.27 €/KG
Atlasīti 1–12 no 88 rezultātiem