SALDUMI/UZKODAS
Atlasīti 157–168 no 542 rezultātiem
-

CEPUMI MILKA JAFFA APELSĪNU 147G
€2,09 14.22 €/KG -

KONF.KĀRBA MILKA MIX SINGLE 138G
€4,79 34.71 €/KG -

CEPUMI MILKA COOKIE SENSATIONS 156G
€2,89 18.53 €/KG -

CEPUMI BELVITA AR ŠOKOLĀDES GABALIŅIEM 300G
€3,69 12.30 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA OREO 100G
akcijaOriginal price was: €2,39.€1,79Current price is: €1,79. 17.90 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ 3BIT CLASSIC 46G
€0,89 19.35 €/KG -

CEPUMI MILKA LILA STIX 112G
€2,39 21.34 €/KG -

CEPUMI BELVITA AR RIEKSTIEM UN MEDU 300G
akcijaOriginal price was: €3,69.€2,69Current price is: €2,69. 8.97 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA OREO 300G
akcijaOriginal price was: €5,99.€4,49Current price is: €4,49. 14.97 €/KG -

ŠOK.TĀF. MILKA PEANUT CARAMEL 276G
€5,99 21.70 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA AR VESELIEM RIEKSTIEM 95G
€2,39 25.16 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ TUPLA PIENA ŠOK.WHITE NOUGAT 48G
akcijaOriginal price was: €1,49.€0,89Current price is: €0,89. 18.54 €/KG
Atlasīti 157–168 no 542 rezultātiem