Atlasīti 2401–2412 no 2786 rezultātiem
-

ŠOKOLĀDES TĀFELE PIENA ŠOK.AR VESELIEM LAZDU RIEKSTIEM LAIMA VĀVERĪTE 90G
akcijaOriginal price was: €2,49.€1,69Current price is: €1,69. 18.78 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE PIENA ŠOKOLĀDES EKSTRA 90G
akcijaOriginal price was: €2,49.€1,69Current price is: €1,69. 18.78 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE ROSHEN LACMI PIENA ŠOKOL. BLACK WHITE AND CARM. 100G
€1,99 19.90 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE SCHOGETTEN TUMŠĀ AR RIEKSTIEM 100G
€2,39 23.90 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE SERENĀDE TUMŠ.Š.APRIK.UN LAZD.RIEKST. 90G LAIMA
€2,89 32.11 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE TUMŠĀ ŠOKOLĀDE 87% LAIMA LUKSS 90G
€2,89 32.11 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELES MILKA STRAWBERRY 100G
€2,39 23.90 €/KG -

SPARNIŅI VISTU KRAUKŠĶĪGI 500G
€5,39 10.78 €/KG -

SPILVA BIETES MARINĒTAS 570G
€2,89 5.07 €/KG -

SPRITE LIMONĀDE 0.5L
€1,25 2.50 €/L+ depozīts €0,10 -

SPRITE LIMONĀDE 2L
akcijaOriginal price was: €2,99.€2,29Current price is: €2,29. 1.15 €/L+ depozīts €0,10 -

ŠPROTES EĻĻĀ EO 160G/112G
€2,69 24.02 €/KG
Atlasīti 2401–2412 no 2786 rezultātiem