Atlasīti 997–1008 no 2789 rezultātiem
-

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM UN ZEMENĒM 160G
€0,99 6.19 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM, ĀBOLIEM UN KANĒLI 160G
€0,99 6.19 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU BALTAIS AR AUZĀM ĀBOLIEM UN KANĒLI DUO 180G
€1,39 7.72 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU BEZ PIEDEVĀM 2% 400G
akcijaOriginal price was: €1,75.€1,45Current price is: €1,45. 3.63 €/KG -

JOGURTS MUAH! SALDKRĒJUMA AR KRĒMS BRULĒ PIEDEVU 380G
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,19Current price is: €1,19. 3.13 €/KG -

JOGURTS MUAH! SALDKRĒJUMA STRACCIATELLA 380G
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,19Current price is: €1,19. 3.13 €/KG -

JOGURTS MÜLLER MIX AR ŠOKOLĀDES BUMBIŅĀM 4.9% 130G
akcijaOriginal price was: €0,99.€0,85Current price is: €0,85. 6.54 €/KG -

JOGURTS MÜLLER MIX MAKADĀMIJAS AR ŠOK. ZVAIGZNĒM 4.6% 130G
akcijaOriginal price was: €0,99.€0,85Current price is: €0,85. 6.54 €/KG -

JOGURTS PROTEIN LAKTO AVEŅU LINSĒKLU BEZ LAKTOZES 200G
akcijaOriginal price was: €1,25.€0,95Current price is: €0,95. 4.75 €/KG -

JOGURTS PROTEIN LAKTO ĶIRŠU BEZ LAKTOZES 200G
akcijaOriginal price was: €1,25.€0,95Current price is: €0,95. 4.75 €/KG -

JOGURTS PROTEIN LAKTO MANGO MARAKUJAS AR ČIA SĒKLU BEZ LAKTOZES 200G
akcijaOriginal price was: €1,25.€0,95Current price is: €0,95. 4.75 €/KG -

JOGURTS RASĒNS ZEMEŅU BANĀNU AR PIENA ŠOK.KONFEKT.110G
€0,75 6.82 €/KG
Atlasīti 997–1008 no 2789 rezultātiem