Atlasīti 997–1008 no 2816 rezultātiem
-

JOGURTS FRUETTO LIGHT PERSIKU MARAKUJA ZEMEŅU 0.2% 125G
akcijaOriginal price was: €0,59.€0,49Current price is: €0,49. 3.92 €/KG -

JOGURTS FRUETTO PERSIKU BUMBIERU BANĀNU 4.7% 125G
€0,69 5.52 €/KG -

JOGURTS FRUETTO PERSIKU MARAKUJA ZEMEŅU 4.7% 125G
€0,69 5.52 €/KG -

JOGURTS FRUETTO ZEMEŅU ĶIRŠU 4.7% 125G
€0,69 5.52 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM UN ZEMENĒM 160G
€0,99 6.19 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM, ĀBOLIEM UN KANĒLI 160G
€0,99 6.19 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU BALTAIS AR AUZĀM ĀBOLIEM UN KANĒLI DUO 180G
€1,39 7.72 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU BEZ PIEDEVĀM 2% 400G
akcijaOriginal price was: €1,75.€1,45Current price is: €1,45. 3.63 €/KG -

JOGURTS MUAH! SALDKRĒJUMA AR KRĒMS BRULĒ PIEDEVU 380G
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,19Current price is: €1,19. 3.13 €/KG -

JOGURTS MUAH! SALDKRĒJUMA STRACCIATELLA 380G
akcijaOriginal price was: €1,69.€1,19Current price is: €1,19. 3.13 €/KG -

JOGURTS MÜLLER MIX AR ŠOKOLĀDES BUMBIŅĀM 4.9% 130G
akcijaOriginal price was: €0,99.€0,85Current price is: €0,85. 6.54 €/KG -

JOGURTS MÜLLER MIX MAKADĀMIJAS AR ŠOK. ZVAIGZNĒM 4.6% 130G
akcijaOriginal price was: €0,99.€0,85Current price is: €0,85. 6.54 €/KG
Atlasīti 997–1008 no 2816 rezultātiem