MAIZES IZSTRĀDĀJUMI
Atlasīti 85–96 no 108 rezultātiem
-

SAUSIŅI PIENA AR IEBIEZINĀTU PIENU BIG PACK 500G
€2,89 5.78 €/KG -

ČIPSI BRŪNO RĪSU AR KRĒJUMU UN SĪPOLIEM 60G
€1,59 26.50 €/KG -

SAUSMAIZĪTES AR GALERTA UN MĀRRUTKU GARŠU OBERTOSY 100G
€1,65 16.50 €/KG -

GRAUZDIŅI RUDZU ĶIPLOKU FLINT 70G
€0,69 9.86 €/KG -

SAUSM.RUDZU FINN CRISP RUDZU AR ČEDARA SIERU 150G
€3,09 20.60 €/KG -

GRAUZDIŅI RUDZU SPICY FLINT 70G
€0,69 9.86 €/KG -

BALTMAIZE ZELTENE SALDĀ 350G LATVIJASM
€1,35 3.86 €/KG -

MAIZE DZĪVĀ ŠĶIEDRVIELU 250G FAZER
€1,15 4.60 €/KG -

MAIZE GRAUDU DZĪVĀ SĒKLU 250G FAZER
€1,15 4.60 €/KG -

MAIZE LATVIJAS GRAUDU ŠĶIEDRVIELU 300G LATVIJASM
€1,19 3.97 €/KG -

MAIZE RUDZU RIKAS 6GAB. HM
€1,55 4.70 €/KG -

LATVIJASM TOSTERMAIZE KRAUKŠĶĪGĀ 500G
€1,75 3.50 €/KG
Atlasīti 85–96 no 108 rezultātiem