Cepumi, prjaņiki
Atlasīti 13–24 no 103 rezultātiem
-

VAFELES MINI SELGA AR VANIĻAS GARŠU 250G
akcijaOriginal price was: €3,89.€2,39Current price is: €2,39. 9.56 €/KG -

VAFELES MINI SELGA AR ŠOKOLĀDES GARŠU 250G
akcijaOriginal price was: €3,89.€2,39Current price is: €2,39. 9.56 €/KG -

CEPUMI KREKERI DELICIOUS AR SIERA GARŠU 80G
akcijaOriginal price was: €0,59.€0,39Current price is: €0,39. 4.88 €/KG -

CEPUMI GOTIŅA AR KARSĒTU PIENA GARŠU KG OSAMA
akcijaOriginal price was: €4,99.€3,19Current price is: €3,19. 3.19 €/KG -

VAFELES PIENA ŠOKOLĀDĒ KEX PILDĪTAS 60G
€1,39 23.17 €/KG -

CEPUMI MINŪTĪTE 250G
€1,99 7.96 €/KG -

CEPUMI MILKA JAFFA APELSĪNU 147G
€2,09 14.22 €/KG -

CEPUMI BELVITA AR ŠOKOLĀDES GABALIŅIEM 300G
€3,69 12.30 €/KG -

CEPUMI MILKA COOKIE SENSATIONS 156G
€2,89 18.53 €/KG -

CEPUMI MILKA LILA STIX 112G
€2,39 21.34 €/KG -

CEPUMI BELVITA AR RIEKSTIEM UN MEDU 300G
akcijaOriginal price was: €3,69.€2,69Current price is: €2,69. 8.97 €/KG -

CEPUMS BARNI AR PIENA PILDĪJUMU 30G
€0,55 18.33 €/KG
Atlasīti 13–24 no 103 rezultātiem