Cepumi, prjaņiki
Atlasīti 25–36 no 103 rezultātiem
-

CEPUMI MILKA JAFFA APELSĪNU 147G
€2,09 14.22 €/KG -

CEPUMI BELVITA AR RIEKSTIEM UN MEDU 300G
akcijaOriginal price was: €3,69.€2,69Current price is: €2,69. 8.97 €/KG -

CEPUMI MILKA LILA STIX 112G
€2,39 21.34 €/KG -

CEPUMI BARNI CHOCO 150G
€2,69 17.93 €/KG -

CEPUMS BARNI ŠOKOLĀDES 30G
€0,55 18.33 €/KG -

CEPUMS BARNI AR PIENA PILDĪJUMU 30G
€0,55 18.33 €/KG -

CEPUMI HIT AR KAKAO KRĒMU 220G
akcijaOriginal price was: €2,19.€1,59Current price is: €1,59. 7.23 €/KG -

CEPUMI HIT VANILA 220G
akcijaOriginal price was: €2,19.€1,59Current price is: €1,59. 7.23 €/KG -

MAFINI “ZAFIRA” AR AVEŅU GARŠU 300G
akcijaOriginal price was: €3,99.€3,39Current price is: €3,39. 11.69 €/KG -

CEPUMI PAUZE AR ŠOKOLĀDI 120G
€1,39 11.58 €/KG -

CEPUMI PAUZE AR ZEMEŅU MARMELĀDI 135G
€1,39 10.30 €/KG -

MAFINI AR ZEMEŅU PILDĪJUMU 360G
€3,79 13.07 €/KG
Atlasīti 25–36 no 103 rezultātiem